BUDYNEK OŚrodka

Nasz ośrodek posiada 36 miejsc noclegowych. Sypialnia koedukacyjna mieści 32 miejsca (łóżka piętrowe). Posiadamy również dwa pokoje 2-osobowe. Na piętrze obok sypialni jest sala integracyjna.

Na parterze budynku znajduje się ogólnodostępna łazienka męska i damska oraz sala wykładowa/jadalnia i obszerna kuchnia z funkcjonalnym aneksem kawowym.

Budynek funkcjonuje cały rok, dzięki centralnemu ogrzewaniu. Zapraszamy więc również zimą, a ogrzewanie włączamy w zależności od temperatury wiosną/jesienią dla komfortu naszych klientów.

Posiadamy pozytywną opnię Powiatowej Straży Pożarnej ws. spełnienia wymagań ochrony przeciwpożarowej (opinia wymagana przez Kuratorium do organizowania wypoczynku grupowego dzieci i młodzieży).

Nasz ośrodek jest przyjaznym, wygodnym i funkcjonalnym miejscem, gdzie można aktywnie wypocząć całą grupą.

Teren

Ośrodek otoczony jest terenem zielonym o pow. 4000 m2. Na naszym terenie posiadamy boisko do siatkówki, miejsce na ognisko, plac zabaw, huśtawki i sporo wolnej przestrzeni do aktywnego wypoczynku.

Parking


Nasz teren jest ogrodzony i posiadamy sporo miejsc parkingowych. Przyjedź do nas samochodem lub rowerem, z kamperem lub namiotem.

Zwierzęta


Zwierzęta pod czujnym okiem swoich opiekunów są mile widziane.
Mogą biegać i bawić się do woli na naszym terenie zielonym.

NASZE OTOCZENIE

Ośrodek posiada obszerny teren zielony, który dostępny jest naszym gościom.

Część zajęć i warsztatów polecamy planować na naszej zielonej trawie, o którą dbamy systematycznie.

Przy sprzyjającej pogodzie poranna kawa smakuje dużo bardziej w ogrodzie, tak samo jak kolacja w formie ogniska/grilla.  Udostępniamy przy ognisku stoły grillowe, szpikulce do kiełbasek, drewno.