BUDYNEK Ośrodka

Nasz ośrodek posiada 36 miejsc noclegowych. Sypialnia koedukacyjna mieści 32 miejsca (łóżka piętrowe). Posiadamy również dwa pokoje 2-osobowe. Na piętrze obok sypialni jest sala integracyjna.

Na parterze budynku znajduje się ogólnodostępna łazienka męska i damska oraz sala wykładowa/jadalnia i obszerna kuchnia z funkcjonalnym aneksem kawowym.

Budynek funkcjonuje cały rok, dzięki centralnemu ogrzewaniu. Zapraszamy więc również zimą, a ogrzewanie włączamy w zależności od temperatury wiosną/jesienią dla komfortu naszych klientów.

Posiadamy pozytywną opnię Powiatowej Straży Pożarnej ws. spełnienia wymagań ochrony przeciwpożarowej (opinia wymagana przez Kuratorium do organizowania wypoczynku grupowego dzieci i młodzieży).

Nasz ośrodek jest przyjaznym, wygodnym i funkcjonalnym miejscem, gdzie można aktywnie wypocząć całą grupą.

Teren

Ośrodek otoczony jest terenem o pow. 4000 m2. Mamy boisko do siatkówki, miejsce na ognisko, namiot tipi, huśtawki i sporo wolnej przestrzeni do aktywnego wypoczynku.

Parking


Nasz teren jest ogrodzony i posiadamy sporo miejsc parkingowych. Przyjedź do nas samochodem lub rowerem.

Zwierzęta


Zwierzęta pod czujnym okiem swoich opiekunów są mile widziane.
Mogą tutaj biegać do woli.

NASZE OTOCZENIE

Ośrodek posiada obszerny teren zielony, który dostępny jest naszym gościom.

Część zajęć polecamy planować na naszej zielonej trawie, o którą dbamy systematycznie.

Przy sprzyjającej pogodzie poranna kawa smakuje dużo bardziej w ogrodzie, tak samo jak kolacja w formie ogniska/grilla.  Udostępniamy przy ognisku stoły grillowe, szpikulce do kiełbasek, drewno.